3D Blu-ray přehrávač Sony BDP-S7200

3D Blu-ray přehrávač Sony BDP-S7200
3D přehrávač: ANO Integrovaný HDD: NE Kapacita pevného disku...
VAŠE CENA:
6 517 Kč
Cena pro Vás bez DPH:
5 386,35 Kč
Dostupnost:
Zboží není skladem
Poslední aktualizace skladových zásob:
22.4.2021 6:44
Katalogové číslo:
120510055730


Výdejní místo v prodejně v Lovosicích otevřeno

Po-Pá 8:00-16:30   So 8:00-11:00 hod

Zajišťujeme dopravu zboží
 

Tel: 725 090 423        725 171 025

ks

Běžná cena:
9 146 Kč
Ušetříte:
2 629 Kč
Sleva:
28,74%
Výrobce:
Sony
Záruka:
24 měsícůPopis zboží

3D přehrávač: ANO
Integrovaný HDD: NE
Kapacita pevného disku (GB): 0 GB
Přehr. média: BD; CD; DVD
Přehrávané formáty: AAC; AC3; ASF; AVCHD; AVI; DTS; FLAC; GIF; JPEG; LPCM; M2TS; M4A; M4V; MKA; MKV; MOV; MP4; MPEG; MPEG2; MPEG4; MPO; MTS; PNG; VC-1; WAV; WMA; XviD
Dekodér Dolby Digital: ANO
USB vstup: ANO
HDMI výstup: ano
LAN (Ethernet): ANO
Wi-Fi: ANO
Dálkové ovládání: ANO
SMART: ANO

Provedení výrobku: černá barva

• Sledujte filmy v rozlišení 4K Ultra HD
• Užijte si zvuk s vysokým rozlišením
• Rychlé streamování pomocí super Wi-Fi®


Zvuk s vysokým rozlišením – hudba tak, jak ji umělec zamýšlel
Zvuk s vysokým rozlišením funguje na základě převodu analogového zvuku na digitální při vyšší a přesnější frekvenci než u disků CD. Zvuk s vysokým rozlišením může mít vyšší frekvenci 24 bitů / 96 kHz (v porovnání se standardní frekvenci disků CD, která je 16 bitů / 44,1 kHz). Výsledkem je zachycení více hudebních detailů a jemných odstínů. Díky tomu budou skladby přesně v takovém znění, v jakém byly nahrány – zvuk bez kompromisů.

Poslouchejte nejlepší zvuk díky funkci Digital Music Enhancer
Funkce Digital Music Enhancer kombinuje tři jedinečné zvukové technologie společnosti Sony pro bohatší zvuk komprimovaného obsahu. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnoví jemné detaily vysoké frekvence, které se v silně komprimovaných digitálních formátech jako mp3 ztrácejí. Dynamický rozsah obnovení obnoví kontrast mezi tichými a hlasitými zvuky, čímž zvýrazní dialogy, filmy a hudbu. A technologie Advanced Auto Volume automaticky upraví hlasitost při změně formátu obsahu.

Realisticky zřetelné díky zvýšení rozlišení na úroveň 4K
Zažijte se zvýšením rozlišení na 4K čtyřikrát více detailů, než nabízí Full HD. V přehrávači Blu-ray Disc™ převádí čip standardní zdroje videa, např. 480p, 720p a 1080p, na signál, který se více blíží rozlišení 4K (3840 x 2160). Obraz obsahuje osm miliónů pixelů, a zaručuje tak větší ostrost a více detailů. Barvy jsou reprodukovány věrně, obraz si zachovávají jas, odstín i sytost a vyšší kvalita obrazu vám dovolí sedět blíže k obrazovce a zachovat si širší zorné pole.

Silnější signál se super Wi-Fi®
Vychutnejte si plynulé a rychlé procházení s technologií Super Wi-Fi®. Model BDP-S7200 zahrnuje náš unikátní modul Wi-Fi® a mimořádně citlivou anténu, která zachytí i slabý signál Wi-Fi® z okolí domu. Tato technologie disponuje silnějším signálem než běžná Wi-Fi®, a nabízí tak plynulé streamování videa a rychlé procházení webu z větší vzdálenosti.

Užijte si sledování ještě více díky aplikaci TV Side View
Zdarma ke stažení ze služby Google Play™ nebo obchodu Apple App Store: TV SideView je mobilní aplikace, která změní výš styl sledování televize. Proměňte chytrý telefon v dálkový ovladač, procházejte televizní průvodce, přečtěte si podrobnosti o oblíbených programech a sledujte živě novinky týkající se sledovaného obsahu na sociálních médiích. Jsou zde také praktické funkce, například záznam pomocí časovače, vyhledávání obsahu a vzdálené přehrávání.

Pomocí zrcadlení obrazovky můžete zobrazit obsah chytrého telefonu na obrazovce televizoru.
Jakýkoli obsah z displeje chytrého telefonu nebo tabletu uvidíte na obrazovce televizoru v mimořádném rozměru. Nepotřebujete kabely, protože při zrcadlení obrazovky se chytrý telefon k televizoru připojuje bezdrátově. Po připojení si můžete na jakémkoli televizoru užívat fotografie, aplikace, webové stránky, hry a další obsah. Dotykem obrazovky chytrého telefonu nebo tabletu můžete dokonce fotografie přetahovat nebo zvětšovat. Dále můžete sledovat video ve vysokém rozlišení a přehrávat zvuk prostřednictvím reproduktorů televizoru. Zrcadlení obrazovky se rychle a snadno nastavuje a funguje s jakýmkoli chytrým telefonem či tabletem Android kompatibilním s technologií Miracast™.1 1 Chytrý telefon musí být kompatibilní s technologií Miracast. Možnost připojení ke všem zařízením kompatibilním s technologií Miracast není zaručena.

Prohlédněte si, co nabízí síť Sony Entertainment Network
Procházejte internet a zobrazte si to nejlepší z webu na svém televizoru. Budete mít přístup k síti Sony Entertainment Network, kde můžete prozkoumat početnou knihovnu filmů a prohlédnout si starší programy, hudbu a hry. Procházejte nabídku online kanálů nebo přehrávejte nejnovější videa služby YouTube™.

Rychlé spuštění vám umožní sledovat okamžitě
Máte dost čekání na zábavu? Funkce rychlého spuštění a načtení zajistí, že se přehrávač Blu-ray Disc™ spustí za méně než 1 sekundu. A po zavření mechaniky na disk se film v přehrávači Blu-ray Disc™ začne přehrávat* už za půl minuty. Pokud nesledujete disky Blu-ray Disc™, můžete obsah z internetu spouštět ještě rychleji.*Záleží na titulu disku Blu-ray Disc™

Navržené tak, aby se dokonale hodily k vašemu přijímači AV
Přehrávač BDP-S7200 má elegantní černou povrchovou úpravu, aby ladil s přijímači AV společnosti Sony. Tenký design s plochou horní částí umožňuje přehrávač Blu-ray Disc™ snadněji umístit a zapojit mezi další zařízení.

Lepší zážitek s podporou kodeků
S přehrávačem BDP-S7200 si videa, hudbu a fotografie uložené na jednotkách USB nebo domácím síťovém serveru přes DLNA užijete ještě snadněji – a nemusíte se starat o formáty videí a hudby. Naše nejnovější přehrávače Blu-ray Disc™ totiž podporují o 26 % více kombinací kodeků videa, kontejnerů a kodeků audia než předchozí modely. Patří sem nové kodeky videa pro soubory .mkv a zvukové kodeky pro zvuk s vysokým rozlišením.

Snadná obsluha s jednoduchým dálkovým ovladačem
Díky elegantnímu, modernímu, ergonomickému designu je s novým dálkovým ovladačem ovládání a obsluha přehrávače Blu-ray Disc™ snadná. Číselné klávesy byly nahrazeny čtyřmi jednoduchými směrovými kurzory, pomocí nichž můžete rychle vyhledat a otevřít obsah z nabídky na obrazovce.

Silný výkon s dvoujádrovým procesorem
Výkonný dvoujádrový procesor zajistí rychlý výkon bez prodlev. Webové stránky se načítají kratší dobu, filmy a média jako videa na YouTube™ lze přehrát rychleji a přehrávání působí výrazně plynuleji. Také navigace je rychlejší a lépe reaguje, takže si můžete dopřát zábavu bez nepříjemných zdržení.

S pokročilou redukcí šumu u internetových zdrojů získáte zářivý obraz
Pokročilá redukce šumu u internetových zdrojů automaticky zaostří a zjemní sledovaný obraz. Redukce šumu odstraní šum specifický pro formát MPEG ze silně komprimovaného webového obsahu a obsahu HD. Technologie HD Reality Enhancer analyzuje obraz po jednotlivých pixelech a zajistí lepší vykreslení struktur a barev i plynulejší přechody. Technologie Pure Picture Control zlepšuje kontrast a současně se stará o přirozenější vyvážení barev. A technologie Super Bit Mapping vyhladí barevné přechody, aby výsledná kvalita obrazu byla realistická.

Sledujte bohaté detaily díky rozlišení Full HD 3D a zvýšení rozlišení na 3D
Sledujte nejnovější filmy na discích Blu-ray Disc™ ve 3D a v rozlišení Full HD – stačí se připojit pomocí HDMI k jakémukoli televizoru HD s podporou 3D. Přehrávač Blu-ray Disc™ také zvyšuje rozlišení filmů ve 2D na simulované rozlišení 3D a dodává záběrům na obrazovce hloubku a detaily.

Specifikace

Možnost přehrávání
Přehrávání ANO

Funkce obrazu a zvuku
Převod 2D›3D ANO
Super Scaler (Precision CinemaHD) ANO
Deep Color ANO (16 bitů)
NTSC/PAL ANO / ANO
Výstup DVD 24p ANO
HDMI® ANO
Koaxiální, optický ANO, ANO

Funkce
Spořič obraz./snad.nast./PhotoTV HD ANO / ANO/ ANO
Dětský zámek ANO
Rodičovská kontrola ANO
Kláv. USB (jen 101)/Auto poh. rež. ANO (pouze model 101) / ANO
Vestavěné rozhraní Wi-Fi® ANO (2,4 GHz)
Prezentace fotografií s hudbou ANO
Sony Entertainment Network (SEN) ANO
Živé stream./Titulek/Doporučení ANO / ANO/ ANO
BRAVIA® Sync ANO
Aktualizace firmwaru ANO

Aplikace
Entertainment DataBase Browser ANO
Gracenote ANO
Webový prohlížeč ANO
Dálkový ovladač TV SideView ANO (TV SideView)

Rozhraní
Vstupní a výstupní konektory Výstup HDMI® (1 zadní); koaxiální výstup audia (1 zadní); Ethernet (1 zadní); USB (1 přední, 1 zadní)

Detaily
Spotřeba energie 16 W

Obsah balení
Příslušenství Dálkové ovládání (RMT-B128P); baterie (typ AAA x 2); návod k obsluze; záruční list

Eco funkce a úspora energie
Spotřeba energie (v pohotovostním režimu) 0,4 W
Spotřeba energie (v pohotovostním režimu sítě) – Konektory 5,8 W (Ethernet) / 5,8 W (HDMI CEC) / 5,8 W (Wi-Fi®) / 5,8 W (všechny konektory a sítě připojeny)
Pohotovostní režim aktivován Po 20 minutách
Pohotovostní režim sítě aktivován – Konektory Po 20 minutách (Ethernet, HDMI CEC, Wi-Fi®)
Vypínač zapínání/vypínání bezdrátové sítě (sítí) Pro aktivaci/deaktivaci nastavte možnost „Internet Settings“ („Nastavení internetu“) v nabídce „Network Settings“ („Nastavení sítě“) na hodnotu „Wireless Setup (built-in)/Wired Setup“ („Nastavení bezdrátové sítě (vestavěné) / Nastavení kabelového připojení“)

Velikost a hmotnost
Rozměry (Š x V x H) 430 x 49 x 210 mm
Hmotnost 2,3 kg

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.040
Výška (cm): 4.80
Šířka (cm): 42.90
Hloubka (cm): 21.10

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 3.100
Výška (cm): 29.60
Šířka (cm): 8.00
Hloubka (cm): 48.00
EAN: 4905524956290

Záruční doba: 24 měsíců

3D Blu-ray přehrávač, přehrává BD/DVD/CD, USB, HDMI, Wi-Fi, LAN

Popis výrobku a vyobrazení má pouze informativní charakter. Fotografie je pouze ilustrační. Typ, popis, fotografii výrobku můžete zkontrolovat na oficiálních stránkách výrobce či v katalogu výrobce. Výrobce si vyhrazuje právo vlastnosti v průběhu výroby změnit bez předchozího upozornění a provozovatel není zodpovědný za škody vzniklé s využitím neověřených dat.Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Cookie